Filma Me Titra Shqip: Hancock

92 min 2008 6,3 / 6116
Kategoria: Fantazi Aksion
Viti: Jul 1, 2008
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,56
Shikime: 816
Pershkrimi
Henkok është një superhero, sjellja e të cilit konsiderohet e keqe dhe shkakton miliona para dëme në qytet. Ai ndryshon pasi shpëton jetën e një personi që e ndihmon të përmirësojë imazhin e tij publik.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR