Filma Me Titra Shqip: The Lover

115 min 1992 6,6 / 261
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Feb 22, 1992
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 10,586
Shikime: 1525
Trailer: YouTube
Pershkrimi
KUJDES, FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER MOSHA MBI 18 VJEC! Rrëfenja e romancës se ndaluar mes një adoleshenteje franceze dhe një burri kinez mes përgjegjësive për veprimet e tyre dhe peripecive të kohës...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR