Filma Me Titra Shqip: Dark Shadows

113 min 2012 5,9 / 4734
Kategoria: Komedi Fantazi
Viti: May 8, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,398
Shikime: 1185
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vampir i burgosur, Barnaba Collins, është liruar dhe kthehet në shtëpinë e tij stërgjyshërore, ku pasardhësit e tij jofunksionalë kanë nevojë për mbrojtjen e tij…
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR