Filma Me Titra Shqip: The Avengers

143 min 2012 7,7 / 21546
Viti: Apr 25, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 34,274
Shikime: 798
Pershkrimi
Nik Furia është drejtori i SHIELD, një agjenci ndërkombëtare paqeruajtëse. Agjencia është e përbërë nga ajka e superheronjve të Marvelit, Njeriu i Hekurt, Hulku i Jashtëzakonshëm, Thori, Kapiten Amerika, Fajkoi dhe Vejusha e Zezë. Kur siguria globale kërcënohet nga Loki dhe hordhitë e tij, Nik Furia dhe skuadra e tij do të kenë nevojë për të gjitha fuqitë e tyre për të shpëtuar botën nga katastrofa.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR