Filma Me Titra Shqip: Pan

111 min 2015 5,9 / 1913
Kategoria: Aventure Familje Fantazi
Viti: Sep 24, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,349
Shikime: 1663
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Piteri është një djalë 12 vjeçar jetim dhe përfundon në botën magjike të Neverlandit, ku gjen zbavitje por edhe rrezik, duke zbuluar edhe fatin e tij për t'u bërë heroi i mirënjohur Piter Pani.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR