Filma Me Titra Shqip: Pawn Sacrifice

115 min 2015 6,7 / 505
Kategoria: Thriller Dramatik
Viti: Sep 16, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,477
Shikime: 1110
Pershkrimi
E zhvilluar gjatë Luftës së Ftohtë, talenti amerikan i shahut, Bobi Fisher, e gjen veten mes dy superfuqive dhe problemeve të tij ndërsa sfidon Bashkimi Sovjetik.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR