Filma Me Titra Shqip: 1920 London

120 min 2016 4,4 / 28
Kategoria: Horror
Viti: May 6, 2016
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 2,208
Shikime: 1034
Trailer: YouTube
Pershkrimi
1920 London. Kur burri i saj sulmohet nga një magji e zezë, princesha Shivangi duhet t'i kërkojë ndihmë ish të dashurit të saj, të cilin e futi në burg para disa vitesh dhe i cili është kthyer në një mjeshtër gjatë kohës në burg.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR