Filma Me Titra Shqip: 2012

158 min 2009 5,7 / 8361
Viti: Oct 10, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17,047
Shikime: 3054
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Dr Adrian Helmsley, pjesë e një ekipi gjeofizik në të gjithë botën që heton efektin në tokën e rrezatimit nga stuhi diellore të pashembullt, mëson se thelbi i tokës po nxehet. Ai paralajmëron Presidentin e SHBA Thomas Wilson që korja e tokës po bëhet e paqëndrueshme dhe se pa përgatitjet e duhura për të kursyer një pjesë të popullsisë së botës, e gjithë raca është e dënuar. Ndërkohë, shkrimtari Jackson Curtis pengohet në të njëjtin informacion. Ndërsa udhëheqësit e botës garojnë për të ndërtuar
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR