Filma Me Titra Shqip: Allegiant

121 min 2016 6 / 4579
Viti: Mar 9, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 20,163
Shikime: 642
Pershkrimi
Tris dhe Katër kalojnë murin dhe njihen me botën e jashtme, por a është bota e jashtme ajo që ata kishin imagjinuar gjithë këtë kohë....
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR