Filma Me Titra Shqip: Kung Fu Panda 3

95 min 2016 6,7 / 3277
Viti: Jan 23, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 21,085
Shikime: 815
Pershkrimi
Duke vazhduar aventurat e tij legjendare, Pou duhet të përballet me dy kërcënime të jashtëzakonshme epike, një tw mbinatyrshme dhe një tjetër afër shtëpisë së tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR