Filma Me Titra Shqip: Ice Soldiers

95 min 2013 4,2 / 37
Kategoria: Aksion Fantashkence
Viti: Dec 6, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5,064
Shikime: 1278
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një shkencëtar zbulon trupat e ngrirë të tre rusëve të modifikuar gjenetikisht të varrosur në Veriun kanadez. Menjëherë sapo i shkrin, ai kupton se ka lëshuar një kërcënim vdekjeprurës për shoqërinë perëndimore dhe ai duhet t’i ndalojë me çdo kusht.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR