Filma Me Titra Shqip: The Bone Collector

118 min 1999 6,7 / 1849
Viti: Nov 4, 1999
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,618
Shikime: 4731
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Denzel Washington luan një rolë sikur një agjentë tetralgjik, ai dhe partnerja e ti duhet ta gjejn një vrasës serik.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR