Filma Me Titra Shqip: The Beach

119 min 2000 6,4 / 2680
Viti: Feb 3, 2000
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,351
Shikime: 2620
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Riçardi njëzetë vjeçar udhëton në Tajlandë dhe e gjen veten në zotërim të një harte të çudtshme. Thuhet se ajo të çon në një plazh të vetmuar me bukuri të rallë. I emocionuar nga kjo gjetje ai niset për ta gjetur...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR