Filma Me Titra Shqip: The 40 Year Old Virgin

116 min 2005 6,3 / 4181
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Aug 11, 2005
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,566
Shikime: 3518
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Andi Stixer është 40 vjeç dhe punon si llogaritar në një dyqan me pajisje elektrike. Kolegët e tij e quajnë “të çuditshëm”: koleksionon ushtarë, lexon libra vizatimor, luan Nintendo, këndon karaoke në shtëpinë e tij, dhe ndjek rialiti shoun “Mbijetuesi”. Kur zbulojnë se nuk ka bërë kurrë seks në jetën e tij, përveç talljes, vendosin ta ndihmojnë. Mësimet kanë rezultat: Andi njeh dy femra, Trishën dhe Bethën. Trisha është një femër në moshën e tij, që do t’i zgjojë një dëshirë shumë të fortë erot
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR