Filma Me Titra Shqip: Think Like a Man

122 min 2012 6.9 / 621
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Apr 16, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12.4
Shikime: 4449
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ekuilibri i pushtetit në lidhjet e katër çifteve trazohet kur gratë fillojnë të ndjekin këshillën e librit të Stiv Harvit: Vepro si Një Zonjë, Por Mendo si Një Mashkull, për të marrë më tepër se çfarë duan nga burrat e tyre. Kur burrat kuptojnë se gratë kanë shtënë në dorë “udhëzuesin” e marrëdhënieve, vendosin se mbrojtja më e mirë është sulmi dhe thurin një plan për ta përdorur këtë informacion në interesin e tyre. Le të fillojë beteja e gjinive!
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR