Filma Me Titra Shqip: Wall Street: Money Never Sleeps

133 min 2010 6 / 897
Kategoria: Dramatik Krim
Viti: Sep 2, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,959
Shikime: 1384
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ndërkohë që ekonomia botërore po përballet me një krizë, një i biznesmen i ri i Wall Street bashkohet me Gorgon Gekko për dy arsye: që të paralajmërojë botën e ekonomisë për fundin që po vjen dhe që të gjejë kush është përgjegjës për vdekjen e këshilltarit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR