Filma Me Titra Shqip: Shottas

95 min 2002 7,5 / 73
Viti: Feb 27, 2002
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,671
Shikime: 2781
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
"Gangsterët" : Bigsi dhe Uejni, dy shokë të rritur duke bërë krime në Xhamajkë, tashmë shkojnë në Majemi, ku duan të kontrollojnë tregun e drogës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR