Filma Me Titra Shqip: Thor: The Dark World

112 min 2013 6,6 / 11353
Kategoria: Aksion Aventure Fantazi
Viti: Oct 29, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 27,335
Shikime: 2471
Pershkrimi
Përballë një armiku të cilit nuk mund t'i bëjnë dot ballë as Odini dhe Asgardi, Thori duhet të nisë udhëtimin e tij më të rrezikshëm dhe personal, i cili do ta ribashkojë me Xhein Fosterin dhe do ta detyrojë të sakrifikojë gjithçka për t'i shpëtuar të gjithë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR