Filma Me Titra Shqip: The Invisible Boy

100 min 2014 6,1 / 629
Viti: Dec 18, 2014
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 18,533
Shikime: 2313
Trailer: YouTube
Pershkrimi
"Djali i padukshëm": Mikele është një djalë në klasë të tetë, i cili pas një feste zbulon se ka fuqinë për t'u bërë i padukshëm. Ndërkohë ai mëson për mistere që rrethojnë jetën e tij dhe për një grup paramilitar, i cili do ta ndjekë atë nga pas për shkak të fuqisë që ai zotëron.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR