Filma Me Titra Shqip: The Angry Birds Movie

97 min 2016 6 / 2148
Viti: May 11, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17,162
Shikime: 499
Pershkrimi
Zbuloni se pse janë zogjtë kaq të zemëruar. Kur një ishull i populluar nga zogj që nuk fluturojnë, por të lumtur, vizitohet nga derrkucë jeshilë misteriozë, është në dorë të tre të dëbuarve- Red, CCak dhe Bombi- për të kuptuar se çfarë po kurdisin derrkucët.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR