Filma Me Titra Shqip: Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

82 min 2006 6,6 / 2935
Kategoria: Komedi
Viti: Nov 1, 2006
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,505
Shikime: 1163
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Personaliteti televiziv i Kazakstanit, Borat, shkon në Shtetet e Bashkuara për të raportuar mbi “shtetin më madhështor të botës”. Së bashku me një staf dokumentarësh që e ndjekin, Borati është më i interesuar të gjejë dhe të martohet me Pamela Anderson se sa të merret me detyrën që i është dhënë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR