Filma Me Titra Shqip: Blackway

90 min 2015 5,1 / 218
Kategoria: Thriller Mister
Viti: Oct 3, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,974
Shikime: 909
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ish-sharrëxhi vjen në ndihmë të një vajze që kthehet në qytetin e saj të lindjes në Pacific Northwest e cila ngacmohet dhe bezdiset nga një ish polic, i shndërruar në Zotin e krimit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR