Filma Me Titra Shqip: Batman v Superman: Dawn of Justice

151 min 2016 5,8 / 12856
Kategoria: Aksion Aventure Fantazi
Viti: Mar 23, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 29,118
Shikime: 1894
Pershkrimi
Kanë kaluar pothuajse dy vite që kur Supermeni u ndesh me Zodin në një betejë kolosale që shkatërroi qytetin e Metropolisit. Humbja e jetëve dhe dëmet materiale bënë që të ketë shumë të pakënaqur dhe të inatosur, duke përfshirë edhe luftuesin e krimeve milioner, Brus Uejn...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR