Filma Me Titra Shqip: Dragon Ball Z: Broly – Second Coming

48 min 1994 6,5 / 317
Viti: Mar 12, 1994
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 20,707
Shikime: 1247
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Broli ringjallet dhe bëhet më i fuqishëm se kurrë. Videl, Gohan, Goten dhe Tranks përpiqen ta shkatërrojnë por nuk janë dhe aq të fuqishëm. Me ndihmën e një personi të veçantë, ata do ia dalin ta mposhtin atë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR