Filma Me Titra Shqip: Conan the Barbarian

113 min 2011 5,2 / 1135
Kategoria: Aventure Fantazi Aksion
Viti: Aug 17, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16,411
Shikime: 1630
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një rikthim spektakolar i filmit kult të 1982-shit me Arnold Schwarzenegger, kësaj radhe i risjellë sipas standardeve bashkëkohore të kinematografisë aksion nga regjisori Marcus Nispel, me aktorë kryesorë Thomas Dean Donnelly, Joshua Oppenheimer, Rachel Nichols dhe Ron Perlman. Pas vrasjes së prindërve, Konani ende fëmijë u shit si skllav. Por vitet kaluan, dhe tashmë burrë, ai do të rikthehet për t’u hakmarrë kundër magjistarit të lig që masakroi tribunë e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR