Filma Me Titra Shqip: Dragon Ball Z: Bardock - The Father of Goku

48 min 1990 7,1 / 224
Viti: Oct 17, 1990
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 12,483
Shikime: 1557
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kjo është historia e Bardok, babait të Gokut. E cila tregon për shkatërrimin e planetit Vexhita dhe rebelimin e babait të Gokut ndaj të fuqishmit Friza!
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR