Filma Me Titra Shqip: Equals

101 min 2015 6,1 / 915
Viti: Jul 15, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,095
Shikime: 1149
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në një vend pa emocione, dy njerëz bien në dashuri kur rifitojnë ndjenjat e tyre nga një sëmundje misterioze, duke shkaktuar tension mes tyre dhe shoqërisë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR