Filma Me Titra Shqip: Freelancers

96 min 2012 4,9 / 112
Kategoria: Mister Dramatik Aksion Krim
Viti: Aug 10, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,126
Shikime: 2545
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Biri i një oficeri të NYPD i cili ishte vrarë iu bashkangjitet forcave, ku bëhet bashkë me partnerin e ish të atit të tij dhe një ekip policësh mashtrues.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR