Filma Me Titra Shqip: The Hunger Games: Catching Fire

146 min 2013 7,4 / 12143
Viti: Nov 15, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 19,239
Shikime: 1198
Pershkrimi
Katniss Everdeen dhe Peeta Mellark behen shenjestra e Kapitolit pasi fituan lojrat e kaluara te urise. Duhen te marrin serisht pjese ne lojrat e radhes per te mos pasur kryengritje nga zona te pakenqaura me vendimin e Kapitolit qe thyen rregullat dhe nxoren dy fitues…
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR