Filma Me Titra Shqip: Gangster Squad

113 min 2013 6,3 / 2772
Viti: Jan 10, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,966
Shikime: 2563
Pershkrimi
Një gangster nga Bruklin, në vitin 1949 shpërngulet në Los Anxheles. Ai shumë shpejt merr kontrollonin e drogës, të armëve, femrat, bastet dhe çdo lloj aktiviteti tjetër të paligjshëm. Me pak fjalë ai kontrollon gjithçka në Los Anxheles duke patur edhe mbështetjen e policisë dhe të politikanëve. Dy policë të fshehtë, vendosin të godasin Mikin duke krijuar një skuadër të fshehtë, me oficerët më të mirë dhe më të ndershëm të policisë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR