Filma Me Titra Shqip: Henry's Crime

108 min 2010 5,8 / 180
Kategoria: Krim Komedi
Viti: Jan 14, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,985
Shikime: 579
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pasi lirohet nga burgu për një krim që nuk e kishte bërë vetë, Henri do të kthehet që ta plotësojë kohën që kishte kryer në burg dhe do të bëjë objekt kryesor vjedhjen e bankës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR