Filma Me Titra Shqip: I Am Ali

111 min 2014 7 / 40
Kategoria:
Viti: Oct 10, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6,565
Shikime: 999
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Qasje si asnjëherë më parë në arkivin personal me ditare audio të Muhamed Alisë si dhe intervista dhe dëshmi nga rrethi familjar dhe shoqëror përdoren për të treguar historinë e jetës së legjendës
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR