Filma Me Titra Shqip: Jack the Giant Slayer

114 min 2013 5,7 / 3646
Viti: Feb 27, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,802
Shikime: 2249
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Lufta e lashtë mes njerëzve dhe një racë gjigantësh rindizet kur një fermer nga fshati me emrin Xhek, mundohet të shpëtojë një princeshë dhe pa dashje hap portën e dy botëve me farën e "Fasuleve Magjike"...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR