Filma Me Titra Shqip: Miss March

89 min 2009 5,3 / 182
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Mar 13, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,233
Shikime: 2136
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një djalë zgjohet nga një komë katër vjeçare dhe zbulon se e dashura e tij e virgjër dhe e pafajshme e gjimnazit është modele në një prej revistave më të mëdha në botë. Ai bashkë me shokun e tij vendosin të prishin festën e revistës dhe të fitojë përsëri zemrën e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR