Filma Me Titra Shqip: Ninja: Shadow of a Tear

95 min 2013 6,2 / 147
Kategoria: Aksion Krim Thriller
Viti: Dec 27, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,723
Shikime: 2705
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Lufto me të gjithë dhe mos i beso askujt: ky është kodi i mbijetesës i praktikuar nga mjeshtri i arteve marciale Kejsi Bouman pasi jeta e tij familjare dhe tepër e lumtur shkatërrohet nga një akt i tmerrshëm dhune. Me ndihmën e mikut të tij Nakabara, amerikani i patrembur ri-stërvit reflekset e tij dhe përforcon aftësitë e tij të luftimit për të marrë hak ndaj vrasësve të gruas së tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR