Filma Me Titra Shqip: One Night Stand

97 min 2016 4,8 / 12
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: May 6, 2016
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 1,625
Shikime: 4373
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia është për Urvil Raisinin dhe Selinën që u takuan në një eveniment dhe një natë më vonë e paharrueshme. Kur kthehen në shtëpi vazhdojnë jetët e tyre. Kujtimet e Selinës ndjekin Urvilin. Çfarë ndodh më tej përbën thelbin e dramës. Ky film eksploron botën hipokrite ku jetojmë. Çfarë dëshiron Urvili?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR