Filma Me Titra Shqip: Rio 2

102 min 2014 6,4 / 2042
Viti: Mar 19, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15,804
Shikime: 1094
Pershkrimi
Për Blunë, Xhuëllin dhe fëmijët e tyre është një xhungël e vërtetë në "Rio 2", pasi ata lënë qytetin magjik për të shkuar në xhunglën e Amazonës. Në përpjekje për t'u përshtatur, Blu ndeshet dhëmb për dhëmb me Naixhellin hakmarrës. Një prej kundërshtarëve të tij më të frikshëm në botën e xhunglës bëhet edhe vjehrri i tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR