Filma Me Titra Shqip: Silver Linings Playbook

122 min 2012 7,1 / 8407
Kategoria: Dramatik Komedi Romance
Viti: Sep 8, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,177
Shikime: 2449
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kundër këshillave mjekësore dhe pa dijeninë e bashkëshortit të saj, dashamirësja Dolores Solatano e nxjerr djalin e saj të rritur, Pat Solatano i Riu, nga një institucion i shëndetit mendor në Meriland pas kufizimit të tij tetë-mujor të urdhëruar nga gjykata. Kushti i lirimit është që Pati të shpërngulet në shtëpinë e prindërve të tij në Filadelfia. Edhe pse shtrimi i Patit në çmendinë ishte për shkak se rrahu dashnorin e gruas së tij Nikit, ai u diagnostikua me çrregullim bipolar. Që atëherë, N
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR