Filma Me Titra Shqip: Thor

115 min 2011 6,7 / 14198
Kategoria: Aventure Fantazi Aksion
Viti: Apr 21, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 28,32
Shikime: 3179
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Thori, luftëtari i fuqishëm dhe agresiv dëbohet nga Asgardi dhe dërgohet për të jetuar me njerëzit në Tokë, ku së shpejti bëhet mbrojtësi më i mirë i tokësorëve, por me parë i duhet të ri gjejë fuqitë e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR