Filma Me Titra Shqip: The Call

94 min 2013 6,7 / 1957
Kategoria: Krim Thriller
Viti: Mar 14, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,368
Shikime: 2095
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Xhordan Tërner është një operatore me eksperiencë e Urgjencës por pasi bën një gjykim të gabuar dhe një telefonatë përfundon keq, Xhordani tronditet dhe nuk është më e sigurt nëse mund të vazhdojë. Por më pas, adoleshentja Kejsi Uelson rrëmbehet në pjesën e pasme të makinës së një burri dhe i telefonon Urgjencës. Dhe Xhordani është ajo që duhet të përdorë gjithë eksperiencën, mendjempre- htësinë dhe mendimin e saj të shpejtë për ta ndihmuar Kejsin të arratiset dhe jo vetëm për të shpëtuar Kejsin
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR