Filma Me Titra Shqip: The Duel

110 min 2016 5,4 / 176
Kategoria: Dramatik
Viti: Jun 24, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,088
Shikime: 534
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një rojtar nga Teksasi po heton një seri vrasjesh të mistershme në një qytezë. Por atje ai jo vetëm zbulon të vërtetën per vrasjet, por takon dhe personin që i vrau të atin shumë vite më parë. Vendimet që do të marrë ai, do të ndikojnë jo vetëm jetën e tij, por edhe jetën e shumë njerëzve të tjerë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR