Filma Me Titra Shqip: Twice Born

127 min 2012 7,4 / 301
Kategoria: Dramatik Romance Lufte
Viti: Sep 13, 2012
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 7,45
Shikime: 2363
Pershkrimi
Filmi është rreth luftës së Bosnjes... të bësh gjithçka për dashurinë, madje edhe ta lësh atë të shkojë. Është rreth një vajze që e do dhe e humb dashurinë e saj përgjithmonë dhe përpiqet të bëjë një fëmijë i cili nuk është i saji dhe nuk rritet kurrë pranë saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR