Filma Me Titra Shqip: Urban Explorer

88 min 2011 5,3 / 45
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Sep 8, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,924
Shikime: 961
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur udhëzuesi i një grupi ndërkombëtar kërkuesish urbanë pëson një rënie të keqe, dy nga vajzat në grup shkojnë jashtë për të kërkuar ndihmë, ndërsa Denisi, qëndron prapa. Armin, një ish roje kufiri i Gjermanisë Lindore shfaqet papritmas nga hiçi. Nga dëshpërimi i dukshëm, Denisi lejon Armin t’i çojë ata dhe udhëzuesin e tyre pa ndjenja në një vend të sigurt dhe pikërisht në këtë moment Denisi kupton që ka bërë gabimin më të madh të jetës së tij!
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR