Filma Me Titra Shqip: Dragon Ball Z: Bio-Broly

50 min 1994 5,7 / 271
Viti: Jul 9, 1994
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 13,549
Shikime: 828
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Satani sfidohet nga një rival i vjetër, i cili ka shpikur disa bioluftëtarë dhe ka ringjallur Brolin. Pasi ai ringjallet, Goteni, Tranksi dhe të tjerët duhet të bëjnë çmos për ta ndaluar Brolin dhe fuqinë e tij shkatërruese.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR