Filma Me Titra Shqip: Zero Days

116 min 2016 7,5 / 121
Kategoria:
Viti: Jul 8, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,37
Shikime: 895
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një dokumentar i përqëndruar te Staksnet, një virus kompjuterik i cili vetë-kopjohet të cilin SHBA-ja dhe Izraeli e lëshuan për të shkatërruar një pjesë kyçe të një centrali bërthamor Iranian, por që përhapet më shumë nga ç'ishte menduar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR