Filma Me Titra Shqip: Dragon Ball Z: The Tree of Might

61 min 1990 6,4 / 261
Viti: Jun 7, 1990
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 14,273
Shikime: 1129
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Sferat e Dragoit : Pema e Fuqisë. Goku dhe shokët e tij do të detyrohen të përballen me Tarlesin dhe ushtarët e tij, pasi ai mbolli në Tokë një pemë, e cila do të thithte të gjithë fuqinë e Tokës dhe do të lindte një frut që përmban fuqinë e thithur. Tarlesi synon të hajë frutin e pemës, por Luftëtarët Z do të bëjnë të pamundurën për ta ndalur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR