Filma Me Titra Shqip: Silent House

85 min 2011 5,3 / 209
Kategoria: Horror Mister
Viti: Jan 21, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,639
Shikime: 973
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vajzë e bllokuar në një shtëpi dhe nuk mund të kontaktojë me botën e jashtme, ngaqë forcat e mbinatyrshme faniten në shtëpinë misterioze!
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR