Filma Me Titra Shqip: My Life in Ruins

95 min 2009 5,8 / 231
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Jun 5, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,506
Shikime: 1380
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Vardalos jep një performancë joshëse si Xhiorxhia, një profesore historie të pushuar nga puna e të kthyer në cicerone të një grupi të pagdhendur turistësh gazmorë. Xhiorxhias i ka ardhur në majë të hundës kjo punë dhe është gati të japë dorëheqjen - derisa shoku i saj i ri Ërvi (Dreyfuss) i hap sytë dhe zemrën ndaj një fakti të thjeshtë: Nuk ka asnjë mënyrë më të mirë për një grua të gjejë “kefin” e saj (dmth qejfin) se të lëshohet në krahët e “Perëndisë greke” (Alexis Georgoulis) i cili fshihej
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR