Filma Me Titra Shqip: Captain America: The First Avenger

124 min 2011 6,9 / 14242
Viti: Jul 22, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17,563
Shikime: 3929
Pershkrimi
Kur një forcë tmerruese kërcënon këdo nëpër glob, Kapiten Amerika ushtari më i mirë në botë hap luftë kundër organizatës së ligë HIDRA, të udhëhequr prej Kafkës së Kuqe. Kritikët dhe audienca e përshëndesin Kapiten Amerikën: Hakmarrësi i Parë si “emocion i pastër, aksion i pastër dhe gallatë e pastër!”
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR