Filma Me Titra Shqip: Outlaws and Angels

120 min 2016 5,7 / 53
Kategoria: Dramatik Thriller
Viti: Jan 25, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,536
Shikime: 552
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur disa të jashtëligjshëm zaptojnë shtëpinë e e një familjeje fshatare, në dukje të pafajshme për të kaluar natën, një lojë e papritur kapi macja miun që çon në joshje ndërrim rolesh dhe hakmarrje.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR